Doğa Kolejinin Bağımsız Anaokulu Markası Doğa Mini Açılıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin marka bilinirliliği en yüksek eğitim kurumu olan Tabiat Koleji ile profesyonel iş birliği kapsamında; var olan akademik programlarına yenilerini eklemek, Tabiat Koleji yerleşkelerinde yer alan atölye ve ilkokula hazırlık etkinliklerinden program dahilinde yararlanmak ve marka gücüne güç katmak isteyen eğitim yatırımcılarıyla 25 Nisan’da bir ortaya geldi. Kahvaltı ikramıyla başlayan lansman programı, TABİAT KÜÇÜK tanıtımları ve atölye etkinlikleriyle devam etti. Lansmana Tabiat Koleji yöneticileri, Tabiat Koleji Yüksek İstişare Kurulu, İstanbul Bilgi Üniversitesi yöneticileri ve basın mensupları katıldı.

DOĞA KÜÇÜK Anaokulu, Tabiat Koleji akademik koordinatörlerinin ve İstanbul Bilgi Üniversitesinin katkılarıyla ürettiği özgün program ve etkinliklerini yüzlerce anaokulunda binlerce çocuk ile buluşturmayı hedefliyor. Lisanslı anaokulu olarak Tabiat’ın marka gücüne ortak olmanın yanı sıra eğitim programı ve materyali iş birliği de mevcut. TABİAT Küçük’ün özgün akademik ayrıcalıklar ortasında çok çok istikametli İngilizce eğitim programı, düşünmenin tabiatı, ekoloji, deneylerle bilim atölyesi üzere çeşitli Tabiat’a mahsus içerik ve gereçlerden oluşan MEB onaylı programlar mevcut. Bu programlar, çocukların gelişimine katkıda bulunmak ve öğrenme tecrübelerini zenginleştirmek için eğitim yatırımcılarına değerli bir fırsatlar sunuyor.

“100. YILDA EN BEDELLİ YATIRIM ÇOCUKLARIMZIA YAPILANDIR.”
Doğa Koleji Yönetim Kurulu Lideri Mehmet Can, Cumhuriyet’in 100. yılda en bedelli yatırımın çocuklarımıza yapılacağını belirterek “Bugün eğitimdeki 2 dev markamız Tabiat Koleji ve İstanbul Bilgi Üniversitesi iş birliğiyle inovatif, çağdaş ve teknolojik bir eğitim ekolünün doğumuna şahit oluyoruz. TABİAT KÜÇÜK, Tabiat ailemize güzel geldi. ” dedi.
Tabiat Kolejinin güçlü köklerine ve 22 yıldır üstlendiği lokomotif vazifesine de dikkat çeken Mehmet Can, “Doğa’nın eğitime taraf veren gücü ve tesiri muazzam. 36 vilayette 100’den fazla yerleşkede her yaştan 70 bine yakın öğrenci bu gücün birer temsilcisi. Çabucak belirtmek gerekir ki kesime yaptığımız akademik katkı ve sağladığımız istihdam da cabası…” dedi.
Can, “Okul öncesinde sağlam atılan temeller ileride insanlığa, ülkemize, cumhuriyetimize büyük katkılar sağlayacak, geleceğimizin de temelleri olacaktır. Tabiat’ta araştırmaya dayalı, çocuğun çok taraflı gelişimini temel alarak fen bilimleri, matematik, niyet yeteneği, toplumsal bilimler, yabancı lisan ve performans modüllerinden oluşan bir program uygulanıyor. TABİAT KÜÇÜK markamızla bu sürdürülebilir, yenilikçi okul öncesi eğitim modelimizi lisanslı butik anaokullarımızla paylaşıyor, Tabiat’ın gücüne güç katıyoruz.” diyerek devam etti. Mehmet Can konuşmasının sonunda iştirakçilere, Tabiat Küçük yöneticilerine ve okul kurucularına teşekkür etti.

“DOĞA KÜÇÜK OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE İNOVASYONUN ÖNCÜLERİNDEN BİRİ OLACAK.”

Markanın doğumunu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile örtüştüren Tabiat Koleji Lisanslı Okullardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İstek Aydın, cumhuriyeti yaşatacak ve yüceltecek bireylerin memnun çocukluktan, çağdaş ve yenilikçi eğitimden yetişeceğine dikkat çekti. Aydın ayrıyeten Türkiye’de okul öncesi eğitimin değerine dikkat çekmeyi, okullaşma oranının artmasına katkı sağlamayı, okul öncesi devirde eğitim niteliğini geliştirmeyi hedeflediklerini belirterek “DOĞA KÜÇÜK okul öncesi eğitimde inovasyonun öncülerinden biri olacak.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Doğa Kolejinin Bağımsız Anaokulu Markası Doğa Mini Açılıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Giriş Yap

Almanya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin